KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14765243
nr 1476 5243
Torsten Esbjörnsson
(1925-2012), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad a tergo. Olja på pannå, 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 20x27 cm
Torsten Esbjörnsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2012 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:07:10
800 kr
Torsten Esbjörnsson
Läs mer om Torsten Esbjörnsson